אחרי מערכת יחסים ארוכה ופרידה קשה במיוחד שגרמה לי להבין קצת יותר על זוגיות וההבדלים בין נשים וגברים, יצאתי למסע שלא חוויתי כבר הרבה זמן – מסע הדייטים. לצאת מזוגיות ארוכה זה כמו לחזור בשאלה. מאליהן עולות השאלות – מה קרה, מה עבד לא נכון ומה עושים עכשיו? בחלק מן המקרים אפשר לגלות את התשובות בעצמנו עם המון בכי, מחשבות ועזרה של חברים אבל בשאר צריך לחוות כדי להבין. יש כאלה שטסים, כאלה ששקועים בעבודה או בלימודים כדי לשכוח – ויש את אלה שמורידים אפליקציית היכרויות לטלפון.

אז אני הייתי מאלה שהורידו את האפליקציה וגיליתי, הודות לחוויה הזאת שהסתיימה מהר מאוד, כמה דברים מעניינים. ראשית – עודף האופציות לא בהכרח אומר שמדובר בכאלה שהן טובות. קיים באפליקציות מספר גבוה של אנשים מכול הסוגים, אבל לא כולם מתאימים לך (שלא נגיד אף אחד). שנית – עודף המשתמשים גורם לשטחיות של האנשים שנמצאים שם והופך את החיפוש לעוד יותר קשה ומתסכל. שלישית, אולי הדבר החשוב מכולם – גברים לא "יודעים" להתחיל עם בחורות בעידן שלנו.

כאישה, נתקלתי בפניות מאכזבות, מוזרות וחסרות תוכן ומשמעות שגרמו לי להבין שכנראה לא אמצע את בן זוגי לעתיד שם. אחרי שיחות עם חברות שעברו את אותה החוויה החלטתי לאסוף כמה מקרים שבעזרתם אתן כמה טיפים לגברים, שמחפשים קשר רציני או שלא, ושבהם יוכלו לעשות שימוש כדי לא לעשות בושות לנו והכי חשוב – לעצמם.

טיפ ראשון:

להיות מקורי בתחילת השיחה זה דבר טוב, אבל אל תלכו רחוק מדי – המקורי יכול מהר מאוד להפוך למוזר ומטריד. יתרה מזאת, זכרו תמיד שההודעות הללו לעולם נשמרות, והנמענת שלכם יכולה לשלוח אותן לחברות שלה בקבוצת הוואטס-אפ.

אל תעשה. אחת ההודעות שנשלחו

טיפ שני:

אם הבחורה לא ענתה לך, כנראה שיש סיבה. אל תשלחו מיליון הודעות כי זה לא יגרום להן פתאום להבין שהן טעו ולהתאהב בך.

"אם לא הגבנו – אנחנו לא בעניין"

טיפ שלישי:

אם יש לכם פרט חשוב לספר שכדאי שהצד השני ידע, פשוט תגידו! אל תשמרו למשל ליום שלפני הדייט את העובדה שאתם במערכת יחסים פתוחה או שאתם עדיין גרים אצל ההורים (לאלה מעל גיל 25).

טיפ רביעי:

אל תגידו למישהי שאתה בדייט עם מישהי אחרת, תאמינו או לא זה קורה.

טיפ חמישי:

תהיו נחמדים, רגישים, קשובים ומעניינים. לבחורה לא אכפת אם אתה עשיר או אם אתה אוהב לשחק כדורגל ולאכול מרק קובה. תתעניינו במה שהיא אומרת, תשאלו, תזרמו ותתעמקו, מקסימום לא יתאים, אבל יהיה נעים. כן, נשים הן יותר רגישות ופועלות לפי הלב יותר מהשכל לפעמים. תתאמצו קצת יותר ובחזרה נבטיח לענות לכם.

(נצפה 180 פעמים, 1 צפיות היום)