החוג לפוליטיקה ותקשורת במכללה האקדמית הדסה הקים מגזין אינטרנטי חדש, ללא כוונות רווח, שיספק לציבור הקוראים תחקירים, כתבות מגזין וטורי דעות בנושאים המעניינים את הציבור

המגזין האינטרנטי "שומרי הסף" מבית היוצר של החוג לפוליטיקה ותקשורת במכללה האקדמית הדסה עלה לאוויר. המגזין יכלול מגוון רחב של כתבות מגזיניות, כתבות תחקיר וכן טורים של מובילי דעה בישראל בתחומי המשפט, הפוליטיקה, תקשורת, החברה האזרחית ועוד.

שמו "שומרי הסף" נבחר לאחר סקר שנעשה בקרב הסטודנטים והסגל האקדמי בחוג ובמכללה. סיסמת המגזין היא "מגזין ללא כוונת רווח" על מנת לשקף את ייעודו וייחודיותו של כלי התקשורת בנוף התקשורת בישראל. הבעלים של המגזין הוא למעשה ארגון ללא מטרת רווח – המכללה האקדמית הדסה בירושלים, שהינה מוסד אקדמי ועמותה ללא מטרות רווח.

המגזין מזמין גם את הסטודנטים של המכללה האקדמית הדסה בפרט ואת הציבור הרחב בכלל לתרום כתבות, תחקירים, ומידע במגוון תחומים. ניתן לשלוח כתבות וטורי דעה על תופעות מעניינות וחשובות, ליזום ולהשפיע על סדר היום הציבורי.

את המגזין יערכו, ד"ר דורון שולצינר, ראש החוג לפוליטיקה ותקשורת, עידן דוייב ולימור זיו. צוות הכותבים הם המרצים והסטודנטים של החוג לפוליטיקה ותקשורת.

ד"ר דורון שולצינר, ראש החוג לפוליטיקה ותקשורת במכללה האקדמית הדסה: "אנחנו מתרגשים וגאים להשיק מגזין חדשות איכותי שמטרתו אינו מסחרית ואינה נמדדת בכמות הקליקים אלא לספק תכנים איכותיים, מעניינים, ומקוריים, ולתת הזדמנות לכותבים ומפיקים צעירים ומוכשרים שלומדים בחוג. יש לנו צוות כותבים פוטנציאלי של מעל למאה סטודנטים ועשרות מרצים. אנו למעשה עוסקים כל יום, כל שבוע, בזירות המשפיעות ביותר וזה מהלך טבעי והגיוני לשלב את הלמידה, ההכשרה המקצועית ונושאי הליבה של החוג בכלי תקשורת".

פרופ' ברטולד פרידלנדר, נשיא המכללה האקדמית הדסה י-ם: "מעבר לערך המוסף התקשורתי ציבורי והרצון להקים מגזין אובייקטיבי שישפיע על סדר היום הציבורי בישראל, המטרה המרכזית שלנו היא להפוך את המגזין הזה לכלי הכשרה מקצועי לסטודנטים שלנו בחוג לפוליטיקה ותקשורת שיתנסו במהלך הלימודים שלהם והסדנאות המקצועיות בכתיבה עיתונאית, עריכה, ראיונות ועוד".

קריאה מהנה.

(נצפה 677 פעמים, 1 צפיות היום)