איזה כיף שיש לי איפור קבוע ואני לא צריכה להתיישב כל בוקר מול המראה! שהפנים שלי צבועות בלי כלים מלאכותיים, בלי צבעים חיצוניים. טבעיות, כמו של נסיכות. תראו לי עוד אישה עם פנים כאלו.

אני זוכרת את תחילת הזוגיות שלי. איזו אומללות הייתה אז. הייתי צריכה להתאפר מדי יום במשך 3 שעות ארוכות. רק כדי שאראה את עצמי יפה, רק כדי שחבר שלי יראה בי אישה יפה, רק כדי שאחרים יבהו בי ויאמרו: איזו יפה.

אבל אז התחתנתי והתגברתי על הזיוף. היום אני מאופרת באופן טבעי, אתן יודעות כמה זמן זה חסך, וכמה כסף הפסקתי לבזבז? ואל תגידו לי שאפשר להיות יפה גם בלי להתאפר. הרי אין יופי שבא בקלות ככה סתם. האיפור מוסיף כמו שספורט תורם לחיטוב הגוף, וניתוחים פלסטיים תורמים להבלטת איברים מסוימים.

ואיזה ניתוחים שאני עברתי. וואו. ובחינם! בלי כסף בכלל. תראו לי עוד אישה שלא שילמה שקל על שינוי הפנים שלה. נכון, ההליך עצמו היה קצת כואב, אבל התוצאה שווה. האף שלי 'מרסק מיופי', הלחיים אדומות עכשיו באופן קבוע, העיניים כחולות והשפתיים שלי נפוחות לצמיתות. והכל טבעי, לא כמו שלכן, עשויות מדי ומלאכותיות.

וכל זה הודות לגבר שלי, בעלי, שאני כל כך אוהבת. שנתן לי הכל ב-מ-ת-נ-ה.

שאומר לי בוקר טוב עם סטירה בפנים. שמפנק אותי עם אגרוף על הפה כשאני אוכלת קצת יותר. שדוחף אותי לקיר כשאני מסרבת לעשות משהו שביקש. הוא הרי יודע מה עושה לי טוב, הוא פשוט מעניק לי תחושה של ביטחון. הרי מי לא מרגישה מוגנת כשהיא מרגישה יפה, ואיך תרגישי יפה אם לא תהיי מאופרת?

אז כן, עם הבעל שלי הפנים שלי מספיק צבעוניות ומבריקות ומהממות ולא זקוקות לדבר. אתם לא יכולים להאמין כמה אני מאושרת איתו, כמה אני מודה על כך שהוא איתי, שכן אין מישהו כמוהו שיכול להתייחס כך לאישה.

הכתבה נכתבה בסרקזם במסגרת הסדנה הומור ותקשורת בהנחיית יאיר ניצני. למען הסר ספק, הכתבה אינה מייצגת חוויות אישיות של הכותבת

(נצפה 198 פעמים, 1 צפיות היום)